fbpx

Підбір офісного освітлення

Що важливо враховувати при підборі офісного освітлення?

Дизайн грає важливу роль, але для високої продуктивності й збереження здоров’я персоналу найголовніше – це дотримання технічних норм.

Коректний підбір світлотехнічного обладнання та його характеристик допомагає створити робочу атмосферу в офісі й підвищити продуктивність співробітників. Один з параметрів при підборі офісного освітлення – це колірна температура, яка вимірюється в кельвінах і буває наступних типів:

 • 3000К – тепле світло, білий з відтінком жовтого, створює домашню, затишну атмосферу.
 • 4000К – нейтральне світло, ближче до денного світла.
 • 5000К – 6000К – холодне світло, білий світ з відтінком синього.
 • освещение для офиса

  Для робочих місць і кабінетів оптимально використовувати нейтральну колірну температуру – 4000К, яка створює оптимальний баланс між теплим і холодним світлом. Тому що «теплота світла» безпосередньо пов’язана з циркадними ритмами людини, штучне освітлення впливає на мозкову активність. Чим світло більш жовте і тепле, тим більше виробляється гормон мелатонін. Цей гормон відповідає за зниження мозкової активності і схильність організму до сну. Це істотно знижує працездатність і продуктивність персоналу. Тому для офісних приміщень рекомендується нейтральне світло (4000К), який в поєднанні з високою освітленістю підтримує мозкову активність і продуктивність на «денному рівні».

  Для лаунж-зон офісного простору застосовується освітлення з більш теплою колірною температурою (2700К-3000К), цей світ дозволяє співробітникам відпочити і розслабитися. До речі, якщо у вашому колективі є натхненні ледарі – лаунж-зона буде місцем для творчості й креативу.

  Дуже важливо підібрати оптимальне освітлення, при якому співробітник відчуватиме себе максимально комфортно, не буде «засипати» на робочому місці і при цьому не буде стомлений.

  При виборі офісного освітлення важливо враховувати таку характеристику, як коефіцієнт пульсації – рівень мерехтіння світильників, невидимий людському оку, але який фіксується сітківкою і мозком і впливає на загальний стан людини і його продуктивність, може стати причиною безсоння , головні болі, поганого настрою та інших проявів. Для хорошого світильника коефіцієнт пульсації повинен бути менше ніж 5, для наших світлодіодних світильників коефіцієнт менше ніж 3.

  Ще один фактор – це рівень освітленості. В офісі він повинен бути від 300 до 500 люкс. Такий рівень офісного освітлення пом’якшує контраст між екраном монітора і навколишнім оточенням, дозволяє знизити зорове навантаження.

  Також при виборі світлодіодних світильників важливо звернути увагу на індекс передачі кольору (Ra). Цей коефіцієнт характеризує наскільки якісно штучне освітлення передає колір предметів в приміщенні в порівнянні з природним денним світлом. Для офісного освітлення індекс передачі кольору повинен бути не нижче 80. При такому показнику передача кольорів предметів буде близькою до природної.

  Замовляючи офісне освітлення в нашій компанії, Ви отримуєте:

  • Світлотехнічний розрахунок проекту
  • Допомога в підборі світильників
  • Технічна підтримка наших фахівців
  • Доставка і монтаж
  • освещение для офиса

   Довіряючи реалізацію проекту нашим фахівцям, Ви можете бути впевнені в точності розрахунків, якості світлодіодних світильників і монтажі обладнання. Ми даємо гарантію на все наше світлотехнічне обладнання від 36 місяців, гарантійне і післягарантійне обслуговування, модернізацію світильників, що в майбутньому допоможе скоротити витрати на освітленні.

   При реалізації будь-якого проекту людина стикається з питанням з чого почати? Як правильно підібрати освітлення? Чи потрібні для цього розрахунки? Які норми існують?

   Що потрібно для реалізації проекту освітлення:

   • Проект приміщення, щоб ми могли підготувати для вас світлотехнічний розрахунок.
   • В процесі розрахунку, ми підберемо необхідні LED світильники.
   • Після узгодження всіх деталей, виготовимо необхідне світлотехнічне обладнання
   • При необхідності здійснимо доставку і монтаж світильників на об’єкті.
   • Предоставим гарантію на все наше обладнання від 36 місяців
   • Чи можемо зробити модернізацію комплектуючих, після закінчення терміну гарантії.
   • Під час реалізації проекту з вами буде команда наших технічних фахівців, які зможуть в будь-який момент допомогти з консультацією і поділитися напрацьованим досвідом. На практиці, дуже часто припускаються помилок при створенні світлотехнічного розрахунку і підборі необхідного обладнання. Довіряйте свій бізнес професіоналам!

Що потрібно освітити?