fbpx

Cтатті

Лінійні світильники для офісних приміщень

Система освітлення для офісу повинна вирішувати два основні завдання: освітлювальні прилади повинні ідеально лягати в концепт дизайн-проєкту офісного приміщення, а також світло від світильників має бути безпечним і створювати комфортні умови для роботи персоналу.

Детальніше

Освітлення для кондитерського цеху

Як підібрати освітлення для кондитерського цеху? Вибір системи освітлення для кондитерського цеху залежить від особливості його роботи. Вологість та температура у виробничому приміщенні може постійно змінюватись. У зв’язку з цим, при проєктуванні системи штучного освітлення для такого класу приміщень потрібен особливий підхід.

Детальніше

Як правильно спроєктувати торгове освітлення для магазину

Світловий брендинг – що це і для чого він потрібен? Це всього лише данина моді чи потреба бізнесу?

Сучасне освітлення – це не просто комплекс світлотехнічного обладнання. Правильно реалізоване освітлення відіграє велику роль у створенні брендингу, допомагає підкреслити фірмовий стиль і підвищити впізнаваність серед клієнтів. Світловий брендинг перетворює простір і робить його більш зручним для споживача, допомагає у створенні особливої атмосфери та акцентів.

Детальніше

Випуск нового LED світильника INF-LED-D

Рады сообщить вам о расширении ассортимента и выпуске нового линейного светильника INF-LED-D – ​универсальный светильник предназначен для локального, декоративного или общего освещения коммерческих объектов с постоянным или временным нахождением людей. Светильник изготавливается из качественных материалов и комплектующих, имеет строгие геометрические формы и изысканный дизайн.

Детальніше

Вибираємо світильники. Як не дати себе обдурити?

За родом своєї діяльності, я дуже часто стикаюся з недобросовісною конкуренцією. Деякі вітчизняні виробники (я вже мовчу про дешеві китайські), користуючись необізнаністю замовника або в наслідку своєї неписьменності, вводять в оману покупця щодо технічних характеристик світлодіодних світильників. Бувають ситуації, коли цей обман розкривається і виробник втрачає обличчя перед замовником.
У цій замітці я спробую пояснити, як уникнути обману і купити світильник, який відповідає заявленим характеристиками.

Детальніше
1 2 3
Виконані проекти

Що потрібно освітити?