fbpx

Cтатті

Як правильно спроєктувати торгове освітлення для магазину

Світловий брендинг – що це і для чого він потрібен? Це всього лише данина моді чи потреба бізнесу?

Сучасне освітлення – це не просто комплекс світлотехнічного обладнання. Правильно реалізоване освітлення відіграє велику роль у створенні брендингу, допомагає підкреслити фірмовий стиль і підвищити впізнаваність серед клієнтів. Світловий брендинг перетворює простір і робить його більш зручним для споживача, допомагає у створенні особливої атмосфери та акцентів.

Детальніше

Випуск нового LED світильника INF-LED-D

Рады сообщить вам о расширении ассортимента и выпуске нового линейного светильника INF-LED-D – ​универсальный светильник предназначен для локального, декоративного или общего освещения коммерческих объектов с постоянным или временным нахождением людей. Светильник изготавливается из качественных материалов и комплектующих, имеет строгие геометрические формы и изысканный дизайн.

Детальніше

Вибираємо світильники. Як не дати себе обдурити?

За родом своєї діяльності, я дуже часто стикаюся з недобросовісною конкуренцією. Деякі вітчизняні виробники (я вже мовчу про дешеві китайські), користуючись необізнаністю замовника або в наслідку своєї неписьменності, вводять в оману покупця щодо технічних характеристик світлодіодних світильників. Бувають ситуації, коли цей обман розкривається і виробник втрачає обличчя перед замовником.
У цій замітці я спробую пояснити, як уникнути обману і купити світильник, який відповідає заявленим характеристиками.

Детальніше

Підбиваючи підсумки початку осені

Підбиваючи підсумки початку цієї осені нашій компанії є про що розповісти і чим похвалитися. Компанія Inled взяла участь у Метроном Київ, який проходив 17.09.20г на даху ZinCo RoofTop.

Детальніше

Як правильно розрахувати освітлення складу

Складське освітлення відіграє важливу роль в забезпеченні комфортної, безпечної й безперебійної роботи складу. Світло для складу повинно бути комфортним, ефективним і довговічним і відрізняється в залежності від планування і категорії складського приміщення. Рівень освітлення повинен відповідати все технічним вимогам, дозволяти працівникам складу якісно виконувати свою роботу, бути безпечним для персоналу. Для освітлення складських приміщень існують свої норми. Рівень освітленості для складу становить від 75 до 200 люкс.

Детальніше
1 2 3
Виконані проекти

Що потрібно освітити?